SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

HAKKIMIZDA

Sektörde önemli kuruluşlardan biri olan Sivas Erdem Gıda Ltd. Şti. 18 yıllık ticari hayatına  Erdem Ticaret ünvanıyla başlamıştır.Sürekli büyümeyi kendine ilke edinen şirketimiz bu günkü yönetim kurulundan Yüksel Aksoy ve İhsan Aksoy tarafından temelleri atılmıştır.Şirketimiz gıda ,tarım,hayvancılık ve inşaat gibi bir çok sökterde faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz Sivas merkezde bulunan  Toptancılar sitesinde hizmet vermeye devam etmektedir.Aynı zamanda sürekli büyümeyi sürdüren şirketimiz distiribitörlüğünü yaptığı en iyi ürünlerini, en uygun fiyatan ve geniş bir kitleye hitap etmeye devam etmektedir.

PARE KÜP ŞEKER

PARE Kristal Beyaz Küp Şeker %100 pancar şekerinden üretilmektedir. Devlet şeker fabrikalarından alınan toz şeker hafif nemlendirilerek kalıplanmakta, daha sonra yüksek sıcaklıktaki fırınlarda kurutularak paketlenmektedir.  

Tüm bu işlemler tam otomatik bilgisayar kontrollü robot makinalar tarafından, el değmeden, kapalı mekanlarda, korunaklı koşullarda hijyenik olarak gerçekleştirilmektedir.

 

HENKEL

Marka ve Teknolojilerde Bir Dünya Lideri
 
Henkel kusaklar boyu tüketicinin güvenini kazanmıştır – Çamaşır yıkamada ve ev temizliğinde uzman bir markadır.

Henkel, insanların yaşamlarını daha kolay, daha iyi ve daha güzel kılan marka ve teknolojiler üreten lider bir firmadır.


 

KRAFT FOODS

Kalpleri Yumuşatan Çikolata
 

Milka: Yıllardır Avrupa’nın bir numaralı çikolata markası olan Milka, lila renkli paketi, lila ineği ve eşsiz lezzeti ile, 1993’ten beri Türk tüketicisinin de gönlünde taht kurdu ve Türkiye çikolata pazarında lider bir marka haline geldi.

 

Dünyanın Tek Üçgen Çikolatası

 
Toblerone: İsviçre’nin Bern kenti yakınlarında üretilen ve dünyanın en çok tanınan çikolatalarından biri olan Toblerone, bal-badem ve nugalı eşsiz lezzetinin yanı sıra, dünyadaki tek üçgen çikolata olma özelliğiyle de eşsiz.

 

Jacobs: Kahvenin en güzel halini tüketiciyle buluşturan Jacobs hem karışımları hem de çözünebilir çeşitleriyle şımartıyor.

 

Maxwell House: Eşsiz kahve çekirdeklerinden elde edilen Maxwell house, müthiş aromasıyla alışkanlık yaratıyor.

 

 

CADBURY

En Büyük, En İyi Şekerleme Şirketi CADBURY

 

Çikolata, şeker ve sakız kategorilerindeki markalarımız her gün milyonlarca insana keyifli anlar yaşatan ve çok tercih edilen markalardır.

 

İnsanların zevkle yemeleri ve paylaşmaları için lezzetli yaratır, üretir, pazarlar ve satarız. Bunu yaklaşık 200 yıldır sürdürüyoruz.

 

İnsanların sevdiği markalar yaratmak.

 

 

Diğer Makaleler...

Buradasınız: Home BAYİLİKLERİMİZ HENKEL Bayiliklerimiz

Bize Ulaşın

SİVAS ERDEM GIDA  

Organize Sanayi Bölgesi 2.Kısım 8. Sok. No:14 

SİVAS - TÜRKİYE 

  • Tel: 0 346 226 10 20
  • Fax: 0 346 226 17 54
  • Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Web: www.sivaserdemgida.com.tr